Skup aut za gotówkę – Elbląg

Najlepsze ceny za samochody w każdym stanie!

Skup samochodów

Używanych

Oferujemy skup aut używanych w Elblągu oraz wielu miejscowościach w jego pobliżu, znacząco ułatwiając naszym klientom proces sprzedaży swojego pojazdu. Dojeżdżamy we wskazane przez klienta miejsce w ustalonym czasie i dokonujemy rzetelnej wyceny samochodu.

Uszkodzonych

Klienci, którzy posiadają auta powypadkowe - mniej lub bardziej uszkodzone - mogą także liczyć na naszą sprawiedliwą wycenę. Zadbamy o to, by właściciel takiego pojazdu mógł zarobić na transakcji, a sam proces nie trwał długo i był przeprowadzony zgodnie z prawem.

Bez ważnego przeglądu

Pojazdy bez ważnego przeglądu często wymagają wykonania znaczących napraw, a także poniesienia kosztu przeprowadzenia tego typu badania. Nasz komis samochodowy chętnie nabywa takie samochody, proponując klientom atrakcyjne ceny, a także transportując je we własnym zakresie.

Bez ważnego OC

Właściciele, którzy nie zakupili ubezpieczenia samochodu, często mają problem z jego sprzedażą, ponieważ poruszanie się takim autem jest wykroczeniem w świetle prawa polskiego. Nasz specjalista rzetelnie wyceni pojazd, a po podpisaniu umowy, dostarczy go do naszej siedziby.

Osobowych

Najczęściej prowadzimy kompleksowy skup aut osobowych. Na terenie Elbląga oraz kilku innych miejscowości nie płacisz za dojazd naszego specjalisty, dzięki czemu zarabiasz na każdej współpracy z naszą firmą. Skontaktuj się z naszym przedstawicielem już dziś!

Dostawczych

Jesteśmy także zainteresowani zakupem różnorodnych samochodów dostawczych. Po wymianie firmowej floty, przedsiębiorcy często nie mają pomysłu co zrobić z używanymi autami. Współpraca z naszą firmą pozwoli zwrócić chociaż część kosztów poniesionych z tego tytułu.

Elbląg

W województwie warmińsko-mazurskim mieści się Elbląg. Jest to miejscowość o powierzchni wynoszącej około 80 km², na której zamieszkuje w przybliżeniu 121 000 osób. Dzisiejszy Elbląg to miasto na prawach powiatu. Dzięki dotacjom wciąż prowadzone są działania mające na celu jego rozwój: rozbudowa portu morskiego, sieci tramwajowej czy rekonstrukcja Starego Miasta. Dla mieszkańców są również budowane nowe osiedla.

Nazwa tego miasta po raz pierwszy pojawiła się w 890 roku, kiedy to przypisano mu imię od przepływającej tam rzeki – Ilfing, która z czasem została zmieniona również na Elbląg.

Freta 26, 82-300 Elbląg

512 048 284