Skup aut – Malbork

Chcesz szybko sprzedać swoje auto? Zadzwoń do nas!

Jakie auta skupujemy?

Używane

Naszą ofertą często interesują się osoby, które zmieniają auto na nowsze i chcą jak najszybciej pozbyć się starego, a jednocześnie zapewnić sobie korzyści finansowe. Zapewniamy uczciwą wycenę, dojazd do kontrahenta i bezproblemową transakcję.

Powypadkowe

Samochód, który uległ wypadkowi, staje się bardzo problematyczny, ponieważ kupcy z ogłoszeń nie będą nim zainteresowani, a serwis byłby zbyt drogi. W takiej sytuacji świetnie sprawdzi się nasz skup aut z Malborka, Elbląga, Tczewa i okolic - my odkupimy od Ciebie nawet bardzo zniszczone auto.

Bez ważnego przeglądu

Bez żadnych komplikacji nabędziemy od Ciebie również pojazd, którego przegląd jest już nieaktualny. Ponadto, we własnym zakresie zorganizujemy jego transport, abyś Ty nie musiał zaprzątać sobie tym głowy. Zapewniamy przy tym profesjonalną i uczciwą wycenę.

Bez ważnego OC

Jesteśmy zainteresowani również samochodami, które nie posiadają ważnego OC. Ma to jednak wpływ na ocenę realnej wartości pojazdu, dlatego prosimy o zgłoszenie tej informacji już podczas rozmowy telefonicznej z naszym przedstawicielem, abyśmy mogli ustalić adekwatną kwotę.

Osobowe

Oferta naszego skupu aut z Elbląga, Tczewa i Malborka często przyciąga właścicieli samochodów osobowych. W przeciwieństwie do potencjalnych kupców z ogłoszeń, nie narzekamy na niedoskonałości pojazdu, lecz dokonujemy uczciwej wyceny starając się, aby zaproponowana stawka była korzystna dla obu stron.

Dostawcze

Zapraszamy do współpracy nie tylko osoby prywatne, ale również firmy. Dzięki nam, można znacząco ułatwić sobie modernizację floty, która jest potrzebna, aby świadczyć klientom usługi na najwyższym poziomie. U nas szybko sprzedasz stare auta dostawcze i od razu po podpisaniu umowy otrzymasz przelew na konto.

Malbork

Malbork to miasto stanowiące siedzibę powiatu malborskiego leżące w województwie pomorskim. Na terenie powierzchni 17 km² zamieszkuje około 40 tysięcy osób. Główną atrakcją Malborka jest zamek wzniesiony przez zakon krzyżacki. W czasie nadania praw miejskich połączono mury zamku z murami miejskimi, które stanowiły system obronny miasta. Cały zespół zamkowy obejmuje trzy elementy architektoniczne: Zamek Wysoki, Zamek Średni oraz Zamek Niski. Całość obiektu to znakomicie zachowany przykład europejskiej średniowiecznej architektury obronno-rezydenckiej. Co więcej,w 1997 roku został on również wpisany na listę UNESCO.

Obszar całego miasta

512 048 284