Skup aut – Tczew

Nie czekaj i już dziś sprzedaj swoje auto!

Jakie auta skupujemy?

Używane

Nasz skup aut z Tczewa, Malborka, Elbląga i okolic to świetna sugestia dla każdego kierowcy, który nabył nowy samochód i nie wie, co zrobić z poprzednim. Podejmując z nami współpracę, można szybko i wygodnie sprzedać używany pojazd, a przy tym otrzymać za niego korzystną stawkę.

Powypadkowe

Niejednokrotnie zdarza się, że auto, które doświadczyło wypadku drogowego, nie opłaca się już naprawiać. Mało prawdopodobne jest też, aby można je było sprzedać kupcowi z ogłoszenia. Nasza firma jednak chętnie je od Państwa odkupi, proponując atrakcyjne warunki współpracy.

Bez ważnego przeglądu

Fakt, że dany samochód nie posiada aktualnego przeglądu, nie stanowi przeszkody do zawarcia transakcji z naszą firmą. Co więcej, dojedziemy do Ciebie we wskazane miejsce i sami zorganizujemy przewóz auta do swojej siedziby. Jest to więc dla Ciebie wygoda i oszczędność czasu.

Bez ważnego OC

Problemu nie stanowi dla nas również brak ważnego OC - należy jednak zgłosić ten fakt w swojej prośbie o wycenę, ponieważ pozwoli nam to rzetelnie ustalić wartość pojazdu. Naszą propozycję poznasz już po pierwszym kontakcie z konsultantem, ale ostateczna kwota zostanie określona po oględzinach samochodu.

Osobowe

Zgłasza się do nas wielu właścicieli aut osobowych, którzy dzięki temu nie muszą spotykać się z potencjalnymi kupcami z ogłoszeń, co zajmuje wiele czasu, a niekoniecznie przynosi jakiekolwiek korzyści. U nas zawrzesz transakcję szybko i bezproblemowo, a przy tym uczciwie i zgodnie z prawem.

Dostawcze

Oferta naszego skupu aut z Malborka, Elbląga i Tczewa stanowi również doskonałą propozycję dla firm, ponieważ pozwala im ułatwić sobie proces unowocześniania floty. Dzięki nam, z łatwością pozbędziesz się starego samochodu dostawczego i uzyskać środki, które przynajmniej do pewnego stopnia pokryją koszt zakupu nowego.

Tczew

Obecnie Tczew jest miastem leżącym na terenie województwa pomorskiego. Jednakże w przeszłości, a dokładniej w latach 1975-1998 przydzielone było do województwa gdańskiego. Co więcej, na jego datę założenia przyjmuje się rok 1198, a prawa miejskie otrzymał już 62 lata później, bo w 1260 roku. Obecnie obejmuje powierzchnię 22 km², na której mieszka w przybliżeniu 60 tysięcy mieszkańców. Przez Tczew przepływa Wisła, a na terenie miasta można znaleźć Muzeum Wisły, które jest oddziałem Centralnego Muzeum Morskiego w Gdańsku.

Obszar całego miasta

512 048 284